Prasidėjo U12 čempionato kovos. Šiemet čempionate varžosi net 8 komandos iš visos Lietuvos.
Pirmąją gegužės savaitę startavo 2026 metų Lietuvos U12 beisbolo čempionatas, kuriame jaunieji šalies talentai pradėjo kovas dėl čempionų titulo. Pirmosios rungtynės pažymėtos atkakliomis dvikovomis, rezultatyviu žaidimu ir emocingomis pabaigomis.
Sėkmingai čempionatą pradėjo Kauno SM „Gaja-1“ komanda, kuri abu kartus įveikė BK „Vilnius“ ekipą. Kauniečiai pirmose rungtynėse triumfavo rezultatu 13:3, o antrose varžovams nepaliko vilčių – 16:1.
Ne mažiau intrigos buvo Radviliškyje, kur Utenos „Titanai“ dukart minimalia persvara palaužė Radviliškio „Bėgių“ komandą. Pirmasis susitikimas baigėsi uteniškių pergale 13:12, o antrosiose rungtynėse „Titanai“ dar kartą buvo stipresni – 12:11.
Dvi pergales į savo sąskaitą įsirašė ir „Vilties liūtų“ komanda, kuri abu sykius pranoko Jonavos SC „Gudročiai“ beisbolininkus. Pirmasis mačas baigėsi rezultatu 11:9, o antrasis – 13:10.
Tuo tarpu Kauno SM „Gaja-2“ ir Anykščių komandos pasidalijo po vieną pergalę. Pirmosiose rungtynėse Anykščių atstovai šventė pergalę 9:5, tačiau atsakomosiose Kauno SM „Gaja-2“ atsitiesė ir laimėjo rezultatu 16:13.

Šiandien prasideda ir U15 čempionato kovos. Pirmosiose rungtynėse susitiks Kauno SM „Gaja“ ir Jonavos SC „Gudročiai“ beisbolininkai.
