Vytas Valinčius įrašė savo vardą į JAV universitetų beisbolo istoriją. SEC turnyro rungtynėse jo atstovaujama Mississippi State Bulldogs net 12:2 sutriuškino Misūrio universitetą, o pats Vytas tapo pirmuoju žaidėju istorijoje, kuriam pavyko atlikti du „home run“ smūgius tame pačiame SEC turnyro kėlinyje.
Istorinis momentas įvyko šeštajame kėlinyje. Pirmiausia V. Valinčius pradėjo komandos puolimo bangą solo home run’u į kairįjį aikštės kraštą. Tačiau ties tuo jis nesustojo – tame pačiame kėlinyje, po kelių komandos draugų sėkmingų epizodų, lietuvis dar kartą pasiuntė kamuoliuką už stadiono ribų, šįkart pelnydamas tris taškus!
Šis pasiekimas SEC turnyre iki šiol nebuvo pavykęs nė vienam žaidėjui per visą konferencijos istoriją. SEC laikoma viena stipriausių universitetinio beisbolo konferencijų Jungtinėse Amerikos Valstijose, kurioje rungtyniauja daugybė būsimų MLB žaidėjų.
Prie pergalės svariai prisidėjo ir Vyto brolis Tomas Valinčius. Startinis komandos metikas per šešis kėlinius atliko net aštuonis „strike out’us“, neleido varžovams įsibėgėti ir iškovojo jau dešimtą sezono pergalę.
Po šios įspūdingos pergalės „Mississippi State Bulldogs“ žengė į SEC turnyro ketvirtfinalį, kur jų laukia akistata su reguliariojo sezono nugalėtoja Džordžijos komanda.

