Virtualus LTeam žiemos festivalis


Žiemos sporto šventė įvyks! „LTeam žiemos festivalis“ šiemet nebus atšauktas, tačiau dėl visuotinio karantino nuspręsta pakeisti jo formatą – tradiciniu jau tapęs renginys vyks virtualiai. „Susikurkime sporto šventę patys“, – ragina festivalį organizuojantys Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Lietuvos olimpinis fondas.

Vasario 17-21 dienomis Lietuvos gyventojai bus kviečiami aktyviai leisti laisvalaikį – tiek lauke, tiek namuose: bėgti, minti dviratį, pasivaikščioti gamtoje, čiuožti slidėmis ar pačiūžomis, taip pat užsiimti joga ar treniruotėmis namų sąlygomis.

Norintiems dalyvauti festivalyje iš namų, bet nežinantiems #KąSportuoti, bus parengtos įvairios LTeam sportininkų, draugų ir rėmėjų treniruotės, kurias nuo vasario 17 d. bus galima rasti LTOK & LTeam Youtube paskyroje. Kiekvienas nemokamo renginio dalyvis bus apdovanotas prizu iš LTeam atributikos – kaklaskare arba šiltomis ausinėmis.

Kaip dalyvauti „LTeam žiemos festivalyje 2021“?

Vasario 17-21 d. surengti treniruotę (laikantis visų saugumo ir Vyriausybės nustatytų karantino reikalavimų).
Sporto metu nusifotografuoti – nuotraukoje turi matytis žodis LTeam (jį galima iščiuožti ant sniego, išbėgti bėgimo programėlėje, sudėlioti iš sporto inventoriaus ar užrašyti ant popieriaus lapo).
Nuotrauka pasidalinti socialiniuose tinkluose su grotažyme #ŽiemosFestivalis2021 (svarbu įsitikinti, kad įrašas yra viešas).
Iki vasario 21 d. 23:59 val. užpildyti registracijos anketą: www.ltok.lt/registracija (sėkmingą dalyvio registraciją patvirtins el. laiškas; vienam asmeniui skiriamas vienas prizas, t.y. jeigu sportuoja visa šeima, anketą turi užpildyti kiekvienas šeimos narys).
Vasario 24 d. – kovo 7 d. atsiimti prizą pasirinktoje šalies „Eurovaistinėje“.
Taip pat festivalio metu LTeam Facebook paskyroje bus vykdomas kūrybiškiausios nuotraukos konkursas – 5 daugiausiai patiktukų sulaukusių fotografijų autoriai bus apdovanoti marškinėliais iš Tokijo olimpinės kolekcijos…

Skaitykite toliau