U12 rungtynės Kaune 05.12 apžvalga

Trečiadienį (05.12 dieną) Kauno SM Gaja (U12 amžiaus grupė) priėmė svečius iš Vilniaus (Vilniaus SM Tauras komanda). Tinkamas oras leido sužaisti dvejas rungtynes.

Pirmosios rungtynės Kauno ekipai nebuvo sėkmingos. Tai buvo pirmasis susitikimas namų aikštėje, tačiau klaidų buvo nemažai. Priešininkų komanda tuo pasinaudojo ir rezultatu 11 : 6 laimėjo pirmąjį susitikimą. Sėkmingai pasirodė gaudytoja (Catcher) Vanesa Rinkevičiūtė. Ji pirmu atmušimu pelnė HOME RUN, taip pat komandai atmušė hitą (iš viso jos sąskaitoje du taškai). Vieną hitą ir tašką pelnė Jokūbas Šulskis. Metiko pozicijoje gerai pasirodė Tadas Žebuolis. Vilniaus ekipai po tris taškus pelnė Varvara Baitiul ir Augustas Jansonas, kuris taip pat gerai pasirodė metiko pozicijoje.

Antrosios rungtynės neprilygo pirmosioms. Kauno jaunieji beisbolininkai išklausė trenerio pastabas, suprato savo padarytas klaidas ir stojo į kovą dėl pergalės. Per pirmuosius kėlinius atsinešę nemažai taškų, jie jau džiaugėsi pergalę, tačiau Vilniaus SM Tauro žaidėjai išlygino rezultatą. Atrodė, kad prasidėjo pirmųjų rungtynių scenarijus, tačiau namų aikštė ir tėvelių palaikymo skanduotės padėjo Kauno SM Gajos beisbolininkams iškovoti pergalę rezultatu 10 : 11. Šiose rungtynėse po du taškus pelnė Jokūbas Šulskis, Vanesa Rinkevičiūtė, Majus Jakubauskas. Metiko pozicijoje pasižymėjo Rokas Bytautas. Vilniečių gretose išsiskyrė Dagnė Radasta Vebraitė pelnydama komandai tris taškus, Artur Stepanenko su dviems taškais ir geru pasirodymu metiko pozicijoje.

Nuoširdžiai dėkojame tėveliams, kurie atėjo palaikyti Kauno jaunųjų beisbolininkų. Antrosiose rungtynėse jūsų skanduotės padėjo komandai laimėti.

Artimiausios šios amžiaus grupės rungtynės numatomos 05.18 dieną (Kaune).

Nuotraukų bei apžvalgos autorė: Sigita Maciulevičienė