U-15 Europos beisbolo čempionato kvalifikacinis turnyras ‘24 vyks Kaune

Liepos 15-20 dienomis VDU Valdo Adamkaus sporto centre, esančiame Studentų g. 9A, Kaune, vyks U-15 Europos beisbolo čempionato kvalifikacinis turnyras. Šiemet šiame turnyre varžysis šešios rinktinės iš Lietuvos, Ukrainos, Suomijos, Lenkijos, Izraelio ir Didžiosios Britanijos.

Lietuvos Beisbolo asociacijos prezidentas Valdas Semėnas pabrėžia, kad šis turnyras yra puiki proga parodyti Europai ir visam pasauliui, jog beisbolas Lietuvoje yra mylimas ir vis populiaresnis sportas. Jis džiaugiasi, kad ne tik suaugusieji, bet ir jaunieji sportininkai gali varžytis tokiame lygyje.

„Tarptautinės varžybos padeda parodyti, jog beisbolas yra mylimas Lietuvoje, ir ne vien tik suaugę, bet ir kitos amžiaus grupės siekia rezultatų,” – teigia V. Semėnas. „Lietuvoje tokių čempionatų dar nėra buvę, tad šio renginio organizavimas yra tarsi duoklė Lietuvos beisbolo atstovams, kad varžybos vyktų ne tik išvykoje, bet ir namie, kur tėvai, draugai ir visa beisbolo bendruomenė galėtų atvykti palaikyti.”

V. Semėnas taip pat pabrėžia, kad pagrindinė šio renginio nauda yra matomumas. „Šio renginio dėka tėvai turės galimybę ateiti į vaikų varžybas, palaikyti ir toliau skatinti savo vaikus sportuoti,” – sako jis.

Visas šešias dienas beisbolo aistruolių laukia net kelios rungtynės per dieną. Turnyro programa yra intensyvi ir įdomi, siūlanti žiūrovams puikią galimybę pamatyti aukšto lygio jaunimo beisbolo varžybas. Štai ką žiūrovai gali tikėtis pamatyti:

Liepos 15 d.


10:00 Ukraina x Didžioji Britanija

13:30 Suomija x Izraelis

17:00 Lietuva x Lenkija


Liepos 16 d.


10:00 Suomija x Ukraina

13:30 Lenkija x Didžioji Britanija

17:00 Izraelis x Lietuva


Liepos 17 d.


10:00 Didžioji Britanija x Suomija

13:30 Izraelis x Lenkija

17:00 Lietuva x Ukraina


Liepos 18 d.


10:00 Didžioji Britanija x Izraelis

13:30 Ukraina x Lenkija

17:00 Lietuva x Suomija


Liepos 19 d.


10:00 Izraelis x Ukraina

13:30 Lenkija x Suomija

17:00 Lietuva x Didžioji Britanija


Liepos 20 d.


12:00 Finalinės rungtynės


Kalbant apie turnyro organizaciją ir pasiruošimą, Lietuvos beisbolo bendruomenė labai stengėsi užtikrinti geriausias sąlygas tiek žiūrovams, tiek dalyviams. „Kauno beisbolo bendruomenė tikrai labai stengėsi organizuojant šį renginį, kad tiek žiūrovams, tiek dalyviams būtų patogu ir visos sąlygos būtų pačios geriausios,” – sako V. Semėnas.

Nors Lietuvos Beisbolo Asociacijos prezidentas negali nuspėti, kaip seksis Lietuvos komandai, jis tikisi geriausio. „Kalbant apie pačias varžybas, nors pats nemačiau kitų šalių pasiruošimo, mūsų treneriai tikrai skiria daug dėmesio pasiruošimui, daug strateguoja, kad sportinė forma šiam turnyrui būtų pati geriausia. Negaliu nuspėti, kaip seksis mūsų atstovams, bet kaip visada reikia siekti geriausio, tad to ir tikimės.”

Kviečiame visus beisbolo mėgėjus ir sporto entuziastus atvykti palaikyti jaunųjų sportininkų ir tapti šio įspūdingo renginio dalimi!