Trečiosios finalo rungtynės. Finalinės serijos rezultatas 2:1 BK „Vilnius” naudai

Šį kartą kova nusikėlė į Vilnių. Vilniečiai nuo pat pradžių rodė žaidybinį agresyvumą ir išsiveržė į priekį rezultatu 2:0, jau pirmame kėlinyje. Kauniečiai ne kartą bandė vytis tačiau vilniečių gynyba buvo beveik nepalaužiama. Esant 10 taškų skirtumui, rungtynės baigėsi po 8 kėlinių rezultatu 10:0. Kauno „Lituanica” komandoje išsiskyrė žaidėjas Donatas Maciulevičius atmušęs du hitus, Aivaras Jacyna atmušęs dviejų bazių hitą ir Ignas Pauliukevičius atmušęs vieną hitą bei puikiai susitvarkęs gynybos aikštelėje.

BK „Vilnius” komanda bendrai atmušė 15 hitų! Išskirti galima Gyčio Morkūno mėtymą, kuris per visas rungtynes nepraleido nei vieno taško, Luko Paškevičiaus sėkmingi pramušimai, kurie lėmė pirmuosius komandinius taškus, Mariaus Balandžio trys hitai bei Kęsto Vilimo kamuoliuko išmušimas iš aikštės!

Rytoj susitinkame Kaune, 12:00 val. Studentų g. 11, Akademija.

Nuotraukų autorė: SIGITA MACIULEVIČIENĖ