Kovo 5 dieną pasibaigė trečiasis Lietuvos Beisbolas5 žiemos čempionatas

Finalinėje etape keturios geriausios reguliaraus sezono komandos žaidė iki dviejų pergalių. Ta pačią dieną rungtynes sužaidė tiek suaugusių tiek U-15 komandos.
Pusfinaliuose susitiko:
Suaugusių grupės
BK “Vilnius” – Vilniaus Beisbolo Akademija
SM Sostinės Tauras Vilnius – Radviliškio “Bėgiai”
U-15 grupės
SM Sostinės Tauras Vilnius – SM Gaja Kaunas
Radviliškio “Bėgiai” – Vilniaus Beisbolo Akademija

Suaugusių grupės favoritai BK Vilnius į finalą pateko užtikrintai 2:0 (10:0; 16:0), tačiau antroji pusfinalio kova sukėlė daugiau intringos. Viso reguliaraus sezon antros vietos laimėtojai SM Sostinės Tauras pusfinalyje nusileido Radviliškio Bėgiams stiprioje kovoje rezultatu 2:1 (14:4; 4:8; 4:8).
Mažajame finale SM Sostinės Tauras po pralaimėto pusfinalio nusileido priešininkams ir dėl bronzos medalio 2:1 rezultatais 6:5; 1:4, 5:8. Finale BK Vilnius laimėjo prieš Radviliškio “Bėgiai” komandą 2:0 (14:4; 10:0). Antrus metus iš eilės tapę čempionais BK Vilnius šį sezoną nepralaimėjo nei vienų rungtynių!

BK Vilnius komandos žaidėjai sudaro Lietuvos Beisbolas5 rinktinės pagrindą, kuri šių metų Lapkričio 7-11 dienomis kovos antrajame Europos Beisbolas5 čempionate Druskininkuose, Lietuvos sporto centre “Druskininkai”.

Geriausias mušėjas – Kristijonas Vičas

U-15 amžiaus grupėje intrigos taip pat netrūko. Vilniaus komandai visgi pavyko išplėšti pergalę ir patekti į finalą. Pusfinalyje SM Sostinės Tauras nugalėjo SM Gaja rezultatais 2:1 (8:4; 3:10; 10:0). Antrame pusfinalyje intrigos taip pat netrūko ir Radviliškio komandą išėjo į finalą su 2 pergalėmis (6:2; 2:1). Mažajame finale kova vyko labai atkakliai tačiau SM Gaja įrodė savo pranašumą ir laimėjo bronzos medalius rezultatais 2:1 (6:5; 2:3; 11:5).
Finale SM Sostinės Tauras apnynė praeitų metų čempionų titulą ir laimėjo prieš Radviliškio “Bėgius” 2:0 (3:1, 13:0).