“Sportas.lt” metų komanda

Didžiausias Lietuvoje sporto portalas „Sportas.lt“ kartu su rėmėju „Optibet“ pristatė rinkimus, kuriuose lankytojai galėjo išrinkti 2020 m. geriausią sporto šaką, metų talentą, krepšininką, futbolininką, įvartį, komandą, kovotoją ir įsimintiniausią metų Lietuvos kovinio sporto momentą.
Beveik 900 portalo lankytojų atidavė balsą už geriausią metų komandą, o 35,73 proc. visų balsų surinkusi Lietuvos beisbolo-5 rinktinė užėmė pirmą vietą.
Už beisbolininkų nugaros liko 22,22 proc. balsų surinkęs Kauno „Žalgiris“ ir 12,71 proc. balsų surinkusi „Agrorodeo“ komanda.

Baseball5 – ganėtinai nauja beisbolo sporto šakos atmaina. Tai labai greitas žaidimas, reikalaujantis greitos reakcijos bei ištvermės, be to šiai sporto šakai žaisti reikalingas tik kamuoliukas. Komandą sudaro 8 žaidėjai, tačiau aikštelėje žaidžia 5: 3 vyrai ir 2 moterys arba 3 moterys ir 2 vyrai.
Pirmasis istorijoje Europos Baseball5 čempionatas įvyko 2020-ųjų metų vasarį Vilniuje, kur tik šiemet iš softbolo ir beisbolo žaidėjų susikūrusi Lietuvos rinktinės komanda Europos čempionate iškovojo sidabrą ir tapo vicečempionais, gavo kelialapį į pasaulio čempionatą ir pažymėjo tašką istorijoje! Kitas etapas – 2022 metų Baseball5 pasaulio čempionatas.