Laba diena,

Liepos 24 dieną, trečiadienį 11 val. LTOK konferencijų salėje (Olimpiečių 15) Kviečiame į Lietuvos beisbolo vyrų rinktinės, kuri liepos 26-27-28 dienomis Utenoje žais play-off susitikimą iki dviejų pergalių prieš Izraelio komandą dėl teisės žaisti Europos vyrų čempionate, kuris vyks rugsėjo 7-15 dienomis Vokietijos miestuose Bona ir Solingenas, spaudos konferenciją.

Joje dalyvaus rinktinės treneriai Virmidas Neverauskas, Will Gordon, Christopher Rodriguez, žaidėjai Vytas Valinčius, Marius Balandis.

Izraelio komanda laimėjo „B“ 2 grupės varžybas vykusias Bulgarijoje, tai pajėgi komanda kurioje dauguma žaidėjų iš JAV. Tik septyni žaidėjai yra paruošti pačiame Izraelyje.

https://www.baseballstats.eu/2019/blagoevgrad_bp/schedule.php

https://www.jpost.com/Israel-News/Sports/Israel-team-wins-European-baseball-Olympic-qualification-tournament-594904, o Lietuva laimėjo „B“ 1 grupės varžybas vykusias Slovakijoje Liepos 2-6 dienomis.

Geriausiu turnyro metiku ir MVP pripažintas Edvardas Matusevičius, kuris žaidžia Vokietijos Bundeslygos Dohren klube. Taip pat prie pergalės labai prisidėjo 16-metis Vytas Valinčius iš Čikagos, Marius Balandis studijuojantis JAV, Lukas Barry iš Kanados, Kęstas Vilimas ir Arūnas Dankovskis žaidžiantys Švedijos Solversborg klube, Eimantas Žičkus – Utenos Titanai, Audrius Beliauskas – Kauno Lituanika.

Daugiau info: https://www.baseballstats.eu/2019/trnava/schedule.php

Pagal WBSC reitingą Izraelis yra 19 vietoje, o Lietuva 37 vietoje.

Pagal iš anksto paskelbtą reglamentą Slovakijos grupės laimėtojas liepos 26-28 dienomis turi surengti play off turnyrą iki dviejų pergalių.

Utenos rajono savivaldybės ir mero A.Katino pastangų dėka buvo sutarta su Utenos hipodromo valdytoja UAB Kasandros grupe, dėl šio susitikimo vykdymo, Rašės hipodrome esančioje beisbolo aikštėje.

Šio susitikimo laimėtojas dalyvaus Europos vyrų čempionate rugsėjo mėnesį Vokietijoje tarp 12 stipriausių Europos šalių, čia bus išdalinti 5 kelialapiai į olimpinės atrankos turnyrą.

Lauksime Jūsų spaudos konferencijoje trečiadienį, 11 val LTOK būstinėje Olimpiečių gatvė.

Pagarbiai,

Virmidas Neverauskas

LBA Prezidentas,

tel . 370 699 99444