Ryškėja sezono lyderių pozicijos: netrukus prasidės Lietuvos beisbolo čempionato atkrintamosios varžybos

Jau visai netrukus prasidės Lietuvos beisbolo čempionato atkrintamosios varžybos, kuriose išaiškės šio sezono lyderiai.️ Nepraleisk progos: stebėk varžybas ir palaikyk savo komandą!
Rugpjūčio 21 bei 22 dienomis, Vilniuje (Jomanto parke), iki dviejų pergalių susitinka BK „Vilnius” ir Lietuvos jaunių rinktinė. Antrajame pusfinalyje susitinka antros vietos laimėtojai: Kauno „Lituanica” ir trečiosios vietos laimėtojai: Utenos „Titanai”. Išvysti šį pusfinalį galite rugpjūčio 21 dieną Utenoje (Rašės Hipodrome) bei rugpjūčio 22 dieną Kaune (aikštėje už VDU Žemės Ūkio universiteto centrinių rūmų). Minėtų pusfinalių varžybų laiką galite rasti Lietuvos beisbolo asociacijos puslapyje: www.beisbolas.lt

Komandos, kurioms pusfinaliuose nusišypsos fortūna, susitiks Lietuvos beisbolo čempionato finale: rugpjūčio 28 bei 29 dienomis, taip pat rugsėjo 4 ir 5 dienomis. Prireikus trečiosios pergalės, komandos aikštėje susitiks ir rugsėjo 11 dieną.
Pusfinaliuose pralaimėjusios komandos dėl trečios ir ketvirtos vietos kovos taip pat rugpjūčio 28 bei 29 dienomis, iki dviejų pergalių.

 

Nuotraukų autorė: Sigita Maciulevičienė