Rugsėjo 14 – 15 dienomis Utenoje įvyko Atvirojo Lietuvos beisbolo čempionato pusfinalio rungtynės. Dėl kelialapio į finalines kovas susitiko vienos stipriausių Lieuvos beisbolo komandų: Utenos Titanai ir Kauno Lituanica Green. Žaidimas pagal čempionato nuostatus vyko iki dviejų pergalių.

Pirmąją pusfinalio rungtynių dieną aikštėje tvyrojo ne tik palankus oras, bet ir nusiteikimas kovoti. Kauniečiai pirmuosiuose kėliniuose pirmavo, tačiau uteniškiai sugebėjo pasinaudoti Kauno komandos padarytomis klaidomis ir įsiveržė į priekį. Savo pranašumo jie nepaleido iki rungtynių pabaigos. Galėjome pasigrožėti net dviems homerunais (Utenos Titanų komandos narys E. Nagurka ir Kauno Lituanica Green žaidėjas/treneris Will Gordon). Rezultatu 5:3 sėkmė šypsojosi Utenos Titanų komandai.

Antroji pusfinalio diena prasidėjo su rudeniniu oru. Gausūs lietaus lašai lydėjo beveik visą žaidimo eigą, tačiau nei gausaus sirgalių būrio, nei pačių žaidėjų tai neišgąsdino. Uteniškiai kaip ir pirmose rungtynėse pademonstravo čempionišką žaidimą ir net pelnė vienintelį homeruną tą dieną (Justas Sadaunikas). Kauno Lituanica Green komandai pritrūko sėkmės ir stabilumo. Jie dar pirmuose kėliniuose paleido uteniškius ir nors bandė vytis, galiausiai to padaryti nepavyko. Ne visos runtynės sekasi taip, kaip kiekvienas iš mūsų norėtume. Rezultatu 17:7 Utenos Titanai triumfavo.

Šiuo metu Utenos komanda užima aukščiausią vietą Lietuvoje, tačiau Lietuvos beisbolo čempionatas yra atviras, todėl jiems dar finale reikės susitikti su Baltarusijos Minsko komanda.

Jau šį savaitgalį rugsėjo 21 – 22 dienomis Kaune įvyks Kauno derbis – susitiks abi Kauno beisbolo klubo Lituanica komandos tarpusavyje kova dėl trečios vietos čempionate. Finalas įvyks Minske. Dėl pagrindinio trofėjaus kovos vietos komanda ir mūsų tautiečiai Utenos Titanai.