„SUMA Pony League“ turnyras 2024

Praėjusį savaitgalį, balandžio 18-21 dienomis, Čekijos sostinėje Prahoje, vyko įspūdingas „SUMA Pony League“ beisbolo turnyras, kuriame dalyvavo ir Lietuvos komandos. U-16 rinktinė atstovaujanti Lietuvą užėmė dešimtą vietą finalinėje turnyrinėje lentelėje. Tai yra didelis pasiekimas, atsižvelgiant į aukštą konkurenciją ir stiprius varžovus. O U-14 grupėje dvi lietuvių komandos varžėsi tarpusavyje ir pasidalino tryliktą bei keturioliktą vietas.
 U-16 grupėje turnyro nugalėtojais tapo Čekijos „Czech Academy“ komanda, o U-14 grupėje triumfavo „Francisco Carvelli Academy“ komanda, kuri užėmė pirmąją vietą. Jų triumfai liudija apie jų išskirtinį pasirengimą ir įgūdžius beisbolo srityje.
Šis turnyras buvo ne tik puiki galimybė mūsų jauniesiems beisbolo žaidėjams įgyti patirties ir pasirodyti tarptautiniame turnyre, bet ir svarbus žingsnis į priekį siekiant plėtoti beisbolo sportą Lietuvoje.
Dėkojame visiems dalyviams, organizatoriams ir rėmėjams už šį įsimintiną sporto įvykį!