Pirmos, šį sezoną, Lietuvos beisbolo čempionato varžybos Utenoje

Šeštadienį Utenoje vyko beisbolo šventė. Buvo pirmos Lietuvos beisbolo čempionato varžybos Utenoje šį sezoną. O viskas vyko Utenos Hipodrome esančiame beisbolo stadione! Pas uteniškius atvyko tituluočiausia ir labiausiai patyrusi Lietuvos komanda Kauno “Lituanica Balta” komanda. Prieš prasidedant žaidimui Utenos mero pavaduotojas Vitalijus Sersniovas pasveikino beisbolistus grįžusius į beisbolo stadioną ir gan tiksliu metimu simboliškai atidarė Lietuvos beisbolo čempionatą Utenoje.
Varžybų metu buvo labai karšta ne tik nuo kaitrios saulės, bet ir nuo nemažai susirinkusių žiūrovų. Uteniškiai geriau pradėjo varžybas pasinaudodami kauniečių klaidomis gynyboje šovė į priekį 3:0. Bet ketvirtajame kėlinyje pabudo ir Kauno “Lituanica Balta” komandos puolimas. Stipriais atmušimais jie ne tik pasivijo Titanus, bet ir išsiveržė į priekį 6:3. Ypač skaudus buvo Audrius Beliauskas atmušimas, po kurio buvo pelnyti trys taškai. Po šalto dušo uteniškiai savo puolimą pademonstravo penktajame kėlinyje. Keletas iš eilės tikslių atmušimų, svarbus tolimas Matas Sirgėdas atmušimas ir Utenos Titanai jau priekyje 8:6. Atrodė, kad varžybos taip ir baigsis, bet kauniečiai paskutiniam septintame kėlinyje pademonstravo savo patirtį ir išlygino rezultatą 8:8, taip parodydami, kad žaidžiant prieš juos negalima atsipalaiduoti. Pirmas šių metų pratęsimas. Taip jau lėmė, kad sirgalių palaikomi uteniškiai pratęsime geriau sužaidė ir laimėjo varžybas 10:9.
Antros varžybos buvo ne tokios atkaklios kaip pirmos. Vėl Titanai greitai pabėgo į priekį 2:0, ketvirtajame kėlinyje uteniškiai pridėjo dar du taškus 4:0. Tokiu rezultatu varžybos ir baigėsi. Puikiai metiko pozicije sužaidė Eimantas Zickus neleisdamas varžovams pelnyti taškų.
Dar tik sezono pradžia ir abi komandos tikrai dar gali žaisti geriau.