Pirmoji Utenos sezono nesėkmė ir Kauno derbis!

Šeštadienį įvyko Kauno derbis, kuriame susitiko Kauno „Lituanica” ir Kauno SM „Gaja” komandos, abi rungtynes su gana didele persvara laimėjo Kauno „Lituanica” komanda, rezultatais 21:1 ir 11:1.
Dar du susitikimai įvyko Utenoje, kur savaitės TOP rungtynėse dėl pergalės kovojo šeimininkų komanda Utenos „Titanai” ir sostinės komanda BK „Vilnius”.
Rungtynių metu beisbolo aistruoliai galėjo save išbandyti mušimo narve, taip pat galėjo pasisotinti vietoje gamintais dešrainiais!
Tačiau Utenos sirgaliams šis saulėtas šeštadienis neatnešė pergalingų emocijų, rezultatais 8:13 ir 4:8 abi rungtynes laimėjo svečiai iš sostinės BK „Vilnius” komanda!
Sekančios rungtynės mūsų laukia jau gegužės 24d., penktadienį, 16:30 val., ir 18:30 val., kur Radviliškio „Bėgiai” komanda namuose priims priešininkų Kauno SM „Gaja” komandą.
O gegužės 25d., šeštadienį 11 val., ir 14 val., Kauno „Lituanica” namų aikštėje priims Utenos „Titanai” komandą, kai tuo pačiu metu Vilniuje, Jomanto parke, BK „Vilnius” komanda susikaus su VBA-SM „Sostinės Tauras” komanda!
Rungtynių tvarkaraščius galite rasti beisbolas.lt – https://rb.gy/rhfshq bei https://rb.gy/of318r
Nuotraukos iš šeštadienį vykusių rungtynių Utenos „Titanai” X BK „Vilnius”, nuotraukų autorė Rasa Šilobritaitė