Šiandiena Lietuvos vyrų nacionalinė beisbolo rinktinė žaisdama Europos beisbolo čempionato B grupės B pogrupyje finale 7:5 nugalėjo Ukrainos beisbolininkus ir iškovojo teisę liepos pabaigoje susitikti su kito B grupės A pogrupio nugalėtoja Izraelio komandos beisbolininkais, kurioje žaidžia ,,tik amerikiečiai”. Lietuvos komanda tarp 8-ių komandų, kurios buvo suskirstytos į dvi grupes po 4-ias, nugalėjo Rumuniją 8:6, pralaimėjo Baltarusijai 3:4 įveikė čempionato šeimininkus Slovakus ir po to pusfinalyje nugalėjo Šveicarijos beisbolininkus 19:15 ir finale įveikė Ukraina 7:5. Kitame pogrupyje žaidė 6-ios komandos ir finale Izraelis įveikė Rusijos komandą, kurioje žaidė 7-i ,,amerikiečiai ir Lotynų amerikos ,,rusai””.

Sveikiname komandos vyr. trenerį V.Neverauską ir jo padėjėjus ir ypač sveikinu geriausią turnyro atmušėją 16-etį JAV lietuvį Vytą Valančių – geriausią turnyro atmušėją ir geriausią turnyro metiką Edvardą Matusevičių.

Liepos pabaigoje rungtynės su Izraeliu, dėl vienintelio kelialapio, bus žaidžiamas iki 2-jų pergalių. Nugalėtojas keliaus į A grupę ir rugsėjo mėnesį jau žais Europos beisbolo čempionatą su likusiomis 11-a stipriausių beisbolo komandų dėl Europos čempiono vardų ir dėl kelialapio į Olimpines žaidynes Tokiją. Sėkmės mūsų jaunai komandai.