Pasibaigė Lietuvos beisbolo čempionato reguliarus sezonas

Rugpjūčio 30 dieną pasibaigė Lietuvos beisbolo čempionato reguliarus sezonas. Visos keturios komandos sužaidė po 15 rungtynių. Pirmoji vieta reguliaraus beisbolo sezono lentelėje užtikrina patekimą į klubų Europos taurės kvalifikaciją. Ką tai reiškia? Kad kitais metais Utenos „Titanų” komanda atstovaus savo šalį ir savo klubą Europos beisbolų taurės kvalifikaciniame turnyre ir varžysis su stipriomis Europos beisbolo klubų komandomis dėl patekimo į Federacijų taurę. Iš viso iš Lietuvos gali patekti dvi komandos, antroji bus žinoma sužaidus finalines sezono rungtynes, kurios vyks rugsėjo 12-13 dienomis. 

Turnyrinė reguliaraus sezono lentelė išsidėstė štai taip:

1.      Utenos „Titanai“ – 13 pergalių, 2 pralaimėjimai

2.      Kauno „ Lituanica Balta“ – 8 pergalės, 7 pralaimėjimai

3.      BK Vilnius – 8 pergalės, 7 pralaimėjimai

4.      Kauno „Lituanica Žalia“ – 1 laimėjimas, 14 pralaimėjimų

Geriausi mušėjai, po reguliaraus sezono tapo: Mindaugas Strimaitis .536 (BAL), Lukas Sirgedas .531 (TIT), Edgaras Dankovskis .440 (BAL), Tomas Jankoitis .439 (BKV), Eimantas Žičkus .426 (TIT).

Taip pat galima paminėti, kad daugiausiai Homerun (tris) per reguliarųjį sezoną atmušė Andrius Jr. Stravinskas.

Metikai, su mažiausiomis ERA po reguliaraus sezono tapo: Eimantas Žičkus 0.96 ERA, 52 K (TIT), Gytis Morkūnas 2.01 ERA (BKV), Arūnas Dankovskis 2.33 ERA (BAL), Justinas Raupėnas 2.33 ERA (BAL), Donatas Maciulevičius 2.95 ERA (BAL).

Pusfinaliai vyks rugsėjo 5-6 dienomis, Utenos „Titanai“ susitiks su Kauno „Lituanica Žalia“, o BK Vilnius su Kauno „Lituanica Balta“ komanda. Komandos žais serijoje iki dviejų pergalių.