Pasibaigė dar vienas savaitgalis, kuris beisbolo aistruoliams buvo tikrai įdomus ir įtraukiantis

Penktadienį Kaune susitiko Kauno SM „Gaja“ ir Radviliškio „Bėgiai“ komandos, čia visišką namų pranašumą turėjo šeimininkų komanda ir abi rungtynes rezultatais 13:0 ir 12:5 laimėjo Kauno SM „Gaja komanda“. Šeštadienį Vilniuje, Jomanto parke, savo beisbolo įgūdžius demonstravo dvi sostinės komandos BK „Vilnius“ ir VBA-SM „Sostinės Tauras“. Sostinės derbyje dvi pergales iškovojo BK „Vilnius“ komanda, rezultatais 15:0 ir 11:1.

O Utenoje, jau antra savaitgalį iš eilės vyko savaitės TOP rungtynės, kuriose rungtynių žiūrovai, žaidėjai ir visa Utenos beisbolo bendruomenė galėjo ne tik stebėti įtemptas rungtynes, bet ir pasimėgauti skaniais dešrainiais! Šeštadienio rungtynėse susitiko Utenos „Titanai“ ir Kauno „Lituanica“ komandos. Šį kartą komandos pasidalino pergalėmis ir pirmąsias rungtynes rezultatu 3:7 laimėjo svečių komanda Kauno „Lituanica“. Antrosiose rungtynėse kulminacija išliko iki ketvirtojo kėlinio, kur lemiamus taškus pelnė Utenos „Titanai“ komanda ir iškovojo pergalę rezultatu 5:4.

O jau kitą savaitgalį mūsų laukia paskutiniai pirmojo rato susitikimai, Birželio 1 dieną, 11 val., ir 14 val., Vilniuje, Jomanto parke BK „Vilnius“ bandys apginti namų aikštę ir kovos su Kauno „Lituanica“ komanda, o sekančią dieną Birželio 2d., tuo pačiu laiku, 11 val., ir 14 val., susitinka Kauno SM „Gaja“ ir VBA-SM „Sostinės Tauras“ komandos.

📌 Rungtynių tvarkaraščius galite rasti beisbolas.lt – TVARKARAŠTIS

📸 Nuotraukos iš savaitgalį vykusių rungtynių Utenos „Titanai” X Kauno „Lituanica” Nuotraukų autorius Ernestas Melnikas.