Kiekvienais metais birželio mėnesį pasaulyje švenčiama Olimpinė diena. Tūkstančiai žmonių dalyvauja sportinėse ir kultūrinėse veiklose. Organizuojami Olimpinės dienos bėgimai, sporto varžybos, parodos, muzikiniai ir edukaciniai užsiėmimai, seminarai. Olimpinės dienos šūkis „Judėk. Sužinok. Atrask“.

Olimpinės dienos tikslas – skatinti sportinę veiklą visame pasaulyje, nepaisant žmonių amžiaus, rasės, lyties ar atletiškumo lygmens.

2019 metų Olimpinė diena vyko Klaipėdoje, prie Danės upės, jubiliejinė ir rekordinė Olimpinė diena, rengiama jau 30-ą kartą, kurioje galėjome išbandyti net 100 skirtingų sporto veiklų jų tarpe beisbolą ir softbolą.

Turėjome du stendus už kuriuos buvo galima gauti po štampą – rinkti taškams. Kiekviena sporto šaka buvo verta 10 taškų. Užduotys buvo tokios: norint gauti štampą už softbolą, reikėjo nuo stovo pramušti liniją į tinklą bei pataikyti softbolo kamuoliuką į taikinį metant iš apačios, beisbolui – reikėjo atmušti bent vieną kamuoliuką iš metančios patrankos ir taip pat pataikyti beisbolo kamuoliuką į taikinį tik metant iš viršaus. Taip pat buvo atskiri prizai tiems, kurie į taikinį mesdavo daugiau nei 70 mylių per valandą greičiu. Šalia turėjome įsirengę ,,beisbolo5″ aikštelę, kurioje rodėm kaip vyksta šis žaidimas ir patys jį išbandėme. Pagalbininkai susirinko iš Vilniaus, Kauno bei Mažeikių beisbolo klubų, kurie su mielu noru mokė visus entuziastus kaip reikia taisyklingai mesti ir mušti kamuoliuką. Taip pat stende apsilankė ir ieties metikas Edis Matusevičius, kuris kadaise pats žaidė beisbolą ir net yra tapęs Lietuvos beisbolo čempionu. Tokios sporto šventės, ne tik pritraukią žmonių susidomėjimą sportu, bet ir paskatina mus nesustoti ir judėti beisbolo plėtros kryptimi. Kitais metais vėl susitiksime su Olimpine diena, tik kitame mieste – Vilniuje. Sakome ačiū visiems padėjėjams!