Vilniaus cup 2018

,,Vilnius Cup 2018”

Gruodžio 27-29 dienomis Vilniuje ,,Sportima” arenoje vyko 11-as tarptautinis beisbolo turnyras ,,Vilnius Cup 2018”. Beisbolo varžybos vyko dvejose amžiaus kategorijose vaikai U-12 ir jaunučiai U-15. Turnyre dalyvavo po 11 komandų U-12 ir U-15 amžiaus grupėse. Į turnyrą atvyko komandos iš Ukrainos, Baltarusijos, Lenkijos, Rusijos ir Lietuvos. Gaila, bet dėl įvairių priežasčių neatvyko Moldavijos, Čekijos Baltarusijos Skidel bei Lenkijos vaikų komandos.

Vaikų U-12 komandų nugalėtojais tapo Rusijos Balashihos Bears komanda kurios pranašumas nekėlė abejonių. Antroje vietoje liko Minsko Minsk o trečioje Kijevo Wild Wolves vaikų komandos. Lietuvos komandos išsidėstė sekančiai: Vilnius SM Tauras - šešti, Radviliškio Bėgiai - septinti, Kauno SM Tauras devinti, o Vilniaus antra komanda kurioje žaidė vaikai dar neturintys nė metų patirties liko paskutiniai 11- ti.

Jaunučių U-15 komandų nugalėtojais tapo Rusijos Maskvos Moskvich beisbolo komanda kuri finale nugalėjo Vilniaus BK Vilnius komandą. Trečioje vietoje liko Minsko Minsk komanda mažajame finale įveikusi Rusijos Balashihos Tigers komandą. Kauno SM Tauras užėme 8 - ą vietą. Turnyro debiutantai (ir iš viso jiems tai buvo pirmos oficialios varžybos) Mažeikių Lokiai 11- ti, bet į namus išvyko su gerais įspūdžiais apie turnyrą.