Palm Beach

World comes to Palm Beach turnyras Floridoje

Lapkričio 1-4 dienomis Floridos mieste West Palm Beach vyko didelis tarptautinis turnyras penkiose amžiaus grupėse U-10, U-12 , U-15, U-18 ir suaugusių. Lietuva prisijungusi po keletą žaidėjų ių Lenkijos, Baltarusijos, Estijos dalyvavo U-15 ir U-18 amžiaus turnyruose.

U-15 sužaidė 6 rungtynes su Arubos, JAV, Meksikos, Bahamų ir JAV merginų rinktinėmis. Pirmos varžybos prieš pajėgią Arubos komandą. Teko žaisti medinėmis lazdomis kas mūsų 15-mečiams yra neįprasta. Geras Dovydo Zakaro mėtymas neleido stipriems Arubos žaidėjams pelnyti daug taškų bet ir mūsų puolimas prieš metikus kurie metė 75-82 mph greičiu neleido pelnyti taškų.Rezultatas 0:5. Kitos varžybos prieš JA kuriems atstovavo regiono rinktinė, bet tai stipri komanda. Geras Dominyko Bacharevič mėtymas neleido jiems pelnyti daug taškų iki 5 kėlinio, bet vėliau pasipylusios klaidos nulėmė rezultatą, pralaimėta 1:12. Kitos dienos rungtynės prieš Bahamų rinktinę prasidėjo gerai 4:0 mūsų naudai, bet vėliau klaidelės nulėmė 4:5 - pralaimėjome. Tą pačią dieną žaidėmė antras rungtynes prieš JAV merginų komandą. Tai tikrai gera komanda. Pralaimėjome paskutiniame kėlinyje rezultatu 2:3.

Paskutinę turnyro dieną žaidėme prieš stiprią Meksikos komandą. Vėl geras Dominyko Bacharevič mėtymas neleido varžovams pelnyti daug taškų, bet mums nepavyko pralaušti jų gynybos nors keletą progų turėjome.0:2 . Paskutinės turnyro rungtynės vėl prieš merginas. Blogai pradėjome 0:5 , vėliau prisivijome ir paskutiniame kėlinyje buvo 5:6 ir pilnos bazės , bei atrodo geras atmušimas bet mergina griūdama pagavo iš oro . Todėl 5:6 . Vaikinai liko be pergalių bet įgavo labai daug patirties bei teigiamų dalykų dėl tvarkos.

U-18 turnyrą pradėjo prieš Jamaiką. Ir nors prieš turnyrą sužaidė vienas draugiškas varžybas prieš Boliviją kurias laimėjo 4:3 , bet prieš Jamaiką atrodėme blogai ir pralaimėjome 0:15 . KItą dieną žaidėme prieš Indiją . po dviejų kėlinių pirmavome 9:0 ir tik lietus sutrukdė baigti varžybas . Kitą dieną jas užbaigėme 15:1 . Bet dėl kitų vėlavimų tą dieną daugiau rezultatas 0:2. Paskutinę turnyro dieną žaidėme dvi varžybas. Pirmos prieš Virdžinos salos JAV. Pralaimėta 1:6, bet žaidimas nebuvo blogas. Antros varžybos prieš tą pačią Jamaiką dėl 3 -ios vietos. Kaip ir Europos jaunių beisbolo čempionate blizgėjo Ugnius Navickas ir šį kartą Jamaika įveikta 4:2.

U-15 jau išvyko namo, o U-18 dar viešės Tampoje tris dienas.