LIETUVOS ŽIEMOS VAIKŲ BEISBOLO ČEMPIONATAS II-ASis TURAS

2018-12-08 Kaune, įvyko II-asis žiemos beisbolo čempionato turas.

Varžybose dalyvavo 6 komandos suskirstytos į 2 pogrupius po 3 komandas.

A grupėje Radviliškis1 komanda iškovojo dvi pergales iš tiek pat galimų. Antrąją vietą grupėje užėmė Radviliškis2 komanda, treti liko Vilnius2 komanda.

B grupėje visas pergales iškovojo Kaunas1 komanda. Antri Vilnius1 komanda, treti Kaunas2 komanda.

Dėl 5 vietos susitiko Kauno ir Vilniaus antrosios komandos. Varžybos vyko labai rezultatyviai. 13-8 pergalę šventė Vilniaus 2 komanda.

Pusfinaliuose vyko intriguojančios kovos. Pirmame pusfinalyje tarp Vilniaus ir Radviliškio pirmų komandų 4-2 laimėjo Radviliškio beisbolininkai.

Kaunas1 komanda po labai sunkios kovos ir paskutiniame kėlinyje pelnytu lemiamu tašku iškovota pergalė 4-3 prieš pirmojo turo čempionus Radviliškis2 komanda.

Kovoje dėl 3 vietos buvo bene įdomiausia kova šį sezoną. Vilniečiai atsilikdami 7-2 sugebėjo iki varžybų pabaigos išlyginti rezultatą (7-7) ir pratęsti kovą pratęsime . Radviliškis sugeba pelnyti 1 tašką ir puikiai apsiginti 8-7.

Finale Kaunas1 komanda buvo rimtai nusiteikusi apginti namų sienas ir užtikrintas žaidimas gynyboje neleido pelnyti varžovams nei vieno taško, patys atsakydami penkiais.

2019-01-12 Vilniuje 2018-2019 m. Lietuvos Žiemos vaikų beisbolo čempionato III-asis turas. Primename, kad bus iš viso surengti IV turai, varžybose gali dalyvauti tiek berniukai tiek mergaitės gimę 2006 metais ir vėliau.