www.Delfi. Lt 2019 m. lapkričio 22 d. organizuoja konkursą, išrinkite geriausią metų sporto vadybininką, miestą, klubą ir projektus. Lietuvos sporto federacijų sąjunga (LSFS) pristato devynias nominacijas, kurių nugalėtojams atiteks 2019 metų sporto vadybos apdovanojimų prizai. Balsuoti kviečiami ir šalies sporto mėgėjus. Ketvirtus metus rengiamų apdovanojimų metu bus pagerbta geriausia sporto iniciatyva, renginys, profesionalus ir mėgėjų sporto klubas, sporto miestas, infrastruktūros objektas, federacija, sporto komunikacija ir vadybininkas. Iškilmingoje ceremonijoje, kuri vyks gruodžio 3 d. Vilniuje, bus įteiktas ir apdovanojimas už viso gyvenimo nuopelnus, kurį paskirs speciali devynių narių darbo grupė. Taip pat pagerbtas bus metų sporto rėmėjas bei žiniasklaidos priemonė. Vertindama kandidatus darbo grupė atsižvelgs į profesionalumo, novatoriškumo, kūrybiškumo, vadybos efektyvumo kriterijus. Nugalėtojams atiteks skulptoriaus Kęstučio Musteikio specialiai apdovanojimams sukurtos granito statulėlės. Balsuoti už kandidatus į 2019 metų Lietuvos sporto vadybos apdovanojimus galima iki lapkričio 27 d. naujienų portale DELFI. Visuomenės balsai nulems 36 proc. galutinių rezultatų. Nominacijoje ,,Metų sporto renginys” yra ir svarbus Lietuvos beisbolo asociacijos renginys – kviečiame už jį balsuoti.

Europos beisbolo čempionato atrankos rungtynės Utenoje

Liepą Utenoje žiūrovai turėjo išskirtinę galimybę stebėti istorinį įvykį – Lietuvos vyrų beisbolo rinktinės kovą dėl patekimo į aukščiausią Europos divizioną ir Tokijo olimpines žaidynes. Vos per 10 dienų buvo atgaivinta ketverius metus nenaudota Utenos beisbolo aikštė, kiekvienas rungtynes stebėjo apie 500 žmonių, dar keletas tūkstančių sekė tiesioginę mačų transiaciją.

Balsuoti galima: https://www.delfi.lt/sportas/kitos-sporto-sakos/balsavimas-isrinkite-geriausia-metu-sporto-vadybininka-miesta-kluba-ir-projektus.d?id=82858999