Nacionalinė Lietuvos vyrų beisbolo rinktinė liepos 2-ąją dieną, antradienį pradės kovas Trnavoje, Slovakijos mieste, vyksiančiame Europos čempionato B grupės turnyre, kurio laimėtojas iškovos šansą varžytis dėl patekimo į aukščiausiąją A grupę.

Trnavoje čempionų taurę iškėlusi komanda liepos 26 – 28 dienomis su kito B grupės turnyro nugalėtojais varžysis dėl patekimo į pagrindinį Europos čempionatą. Lygiai tuo pačiu metu (liepos 2 – 6 dienomis) vyks kitas B grupės turnyras Blagoevgrade (Bulgarija), kurio laimėtojai ir bus antrieji serijos iki 2 pergalių, vyksiančios liepos pabaigoje, dalyviai.

Burtai lėmė, jog Lietuvos ekipa varžysis B pogrupyje, kuriame susitiks su Rumunijos, Baltarusijos ir Slovakijos nacionalinėmis vyrų rinktinėmis.

A pogrupyje žais Šveicarijos, Suomijos, Lenkijos ir Ukrainos komandos. Šio pogrupio ekipos su B pogrupio nacijomis susitiks atkrintamosiose.

Paskutiniąsias dvi vietas užėmusios komandos iškris į dar žemesnį divizioną – Europos čempionato C grupę.

Rungtynių tvarkaraštį, rezultatus ir dar daugiau informacijos galite rasti čia: https://www.baseballstats.eu/2019/trnava/schedule.php