Lietuvos čempionatą kauniečiai atidarė tarpusavio rungtynėmis

(beisbolaskaune.lt informacija)

Kauno „Lituanicos“ klubo komandos „Žalia“ (0-1) ir „Balta“ (1-0) antradienį tarpusavio rungtynėmis pradėjo
Lietuvos beisbolo čempionatą.
7 kėlinius trukusiame mače laimė šypsojosi daugiau patirties turinčiai „Lituanicos Baltai“ ekipai, kuri pergalę
susitikime šventė rezultatu 12:4.
Didžiąją dalį taškų abi ekipos pelnė dar pirmajame kėlinyje, kuriame „Lituanica Žalia“ varžovams atseikėjo 3
taškus, o „Lituanica Balta“ surinko 6.
Pralaimėtojams 2 taškus parvedė vienintelį „homeruną“ rungtynėse atmušęs Andrius Stravinskas
jaunesnysis.
„Lituanicos Baltoje“ komandoje išsiskyrė po 3 hitus atmušę Marius Tatarūnas ir Andrius Stravinskas, 2 hitais
pasižymėjo Mantas Černauskas.
Metikų gretose geriausiai atrodė Audrius Beliauskas, per 3 iningus neleidęs varžovams pelnyti taškų ir taip
priešininkų komandos atmušėjams atseikėjęs 5 „strikeoutus“.
„Tai buvo puiki beisbolo diena, – kalbėjo Kauno „Lituanicos“ treneris Willas Gordonas. – Man buvo malonu
matyti tiek daug žaidėjų, nes 24 kauniečiai buvo pasirengę pradėti sezoną. Pradėjome švelniai, su keliomis
klaidomis pirmajame kėlinyje. Andriukas (A. Stravinskas jaun.) galingu smūgiu atmušė „homeruną“. Mes
grįžome ir pelnėme 6 taškus 1-ojo kėlinuko pabaigoje.
„Žalioji“ komanda atrodo pasiruošusi sezonui ir svarbiausia bus, jei jų jaunimas gebės gerai pataikyti į
„strike“ zoną. Gerai sekėsi tiek A. Stravinskui jaun., tiek A. Stravinskui vyresniajam gerai pasisekė – vyko
draugiškos šeimos varžybos. Turėtų būti puikus sezonas su 4 konkurencingomis komandomis Lietuvos
čempionate.
Ateinantį savaitgalį Kauno komandų laukia net 4 susitikimai. Laikinojoje sostinėje „Lituanica Žalia“ kausis su
BK „Vilniaus“ (0-2) beisbolininkais, o Utenoje vietos „Titanams“ (2-0) iššūkį mes „Lituanica Balta“.
Tiek Kaune, tiek Utenoje rungtynės prasidės nuo 11 valandos. Antrieji mačai bus žaidžiami nuo 14 valandos.
„Lituanica Žalia“ sirgalių palaikymo lauks Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) aikštyne Akademijoje