Lietuvos beisbolo U12 Coach Pitch žiemos čempionatas

2021 metų lapkričio 28 dieną, po beveik dviejų metų pertraukos, įvyko Lietuvos beisbolo (Coach pitch) iki 12 metų žiemos čempionato pirmasis turas Kaune. Dalyvavo 6 komandos: Kauno Sporto Mokyklos “Gaja 1 ir 2” komandos, Vilniaus Sporto Mokyklos “Tauras” ir BK Vilnius komandos, Radviliškio “Bėgiai” bei Sporto ir išsilavinimo akademija (Panevėžio apskritis). Jos buvo suskirstytos į dvi grupes. Grupėse sužaista vieno rato sistema, į atkrintamąsias pateko po 2 stipriausas grupės komandas. Trečias vietas užėmusios komandos sužaidė rungtynes dėl 5 vietos. Tai buvo SII Akademija ir BK Vilniaus ekipos. Rungtynių pabaigą geriau sužaidę vilniečiai iškovojo pirmąją sezono pergalę. Pažymėtina, kad SII Akademijos komandai tai buvo pirmosios varžybos beisbolo aikštelėje.
Pusfinalio rungtynėse užvirė tikra kova kuri atvėrė beisbolo žaidimo grožį. Pirmajame pusfinalyje Radviliškio komanda šovė į priekį ir pirmavo 6-0, tačiau SM Tauro komanda pabudo iš „miego“ ir pradėjo demonstruoti žaidimą, kurį rodė visą vasaros sezoną. Rezultatas ištirpo iki minimumo 6-5. Po „sausos“ gynybos vilniečiai išėjo į lemiamą puolimą. Užpildę visas bazes prie 0 „outų“ vilniečių atmušimai skriejo tiesiai į radviliškiečių pirštines ir po sėkmingų epizodų gynyboje sugeba išlaikyti persvarą 6-5 ir kelialapį į turo finalą iškovoja Radviliškio jaunieji beisbolininkai.
Antrasis pusfinalis tarp SM Gajos 1-osios ir 2-osios komandų neturėjo didelės intrigos, SM Gaja 1 savo patirtimi laimėjo prieš savo jaunuosius kolegas.
Dėl 3 vietos SM Tauras įrodė savo pranašumą pries SM Gajos 2-ąją komandą.
Finale susitiko toje pačioje grupėje jau kovojusios komandos. Radviliškio ir SM “Gaja” 1 komandos. Grupės etape kauniečiai buvo stipresni, tačiau norint iškovoti pirmojo turo pirmos vietos trofėjų tai padaryti reikėjo dar kartą. Šiose rungtynėse dominavo gynyba ir po kelių sėkmingai sužaistų epizodų, pergalę ir pirmojo turo nugalėtojų taurę išsivežė Radviliškio “Bėgių” komanda įveikusi Gajos komandą rezultatu 4:3⚾️

Antrasis žiemos beisbolo turas numatytas Gruodžio 18 dieną Radviliškyje⚾️