Lietuvos beisbolo taurė 2023

Savaitgalį buvo išsiaiškinti Lietuvos beisbolo taurės 2023 nugalėtojai. Pusfinaliuose susitiko Utenos “Titanai” ir Kauno “Lituanica” bei BK “Vilnius” prieš Bristol “Vėtra”. Kauno “Lituanica” užtikrintai įveikė Utenos “Titanų” komandą 12:1, o BK “Vilnius” 10 : 0 Bristolio “Vėtrą”, sudarytą daugumoje iš buvusių Utenos Vėtros žaidėjų, bet šiuo metu gyvenančių ir dirbančių Anglijoje.
Rungtynėse dėl 3-ios vietos Bristolio “Vėtra” įveikė Utenos “Titanų” komandą rezultatu 7:5. Šešis kėlinius pirmavo “Titanų” komanda, bet septintame rezultatą persvėrė “Vėtros” beisbolininkai ir vėliau išlaikė pergalingą rezultatą.
Finalinėse varžybose tarp Kauno “Lituanicos” ir BK “Vilnius” netrūko nei intrigos nei emocijų proveržio. Pradžia sėkminga kauniečiams 5:0 ; 8:2, bet vilniečiai parodė charakterį ir jau penktame kėlinyje persvėrė rezultatą, o ir vėliau nesustojo bei laimėjo rungtynes po 7 kėlinių rezultatu 20:9.
Lietuvos beisbolo taurės 2023 naudingiausiu žaidėjų pripažintas Lukas Morkūnas, finale atmušęs visus 5 hitus, bei būdamas metiku neleido Bristolio “Vėtrai” pelnyti nei vieno taško per šešis kėlinius.
Dabar beisbolo aikštelėse kovos persikels į finalinius susitikimus tarp BK “Vilnius” bei Kauno “Lituanica”. Bus žaidžiama iki trijų pergalių. Pirmosios rungtynės Vilniuje rugsėjo 16 dieną, antrosios Kaune naujoje VDU aikštėje rugsėjo 17 dieną.
Rungtynėse dėl trečios vietos rugsėjo 16 dieną Utenoje susitiks Utenos “Titanai” prieš Vilniaus beisbolo akademijos “SM Sostinės Tauro” komandą. Tos pačios komandos rugsėjo 17 dieną žais Vilniuje.

Organizatorių nuotraukos

Nuotraukų autorė: Rasa Šilobritaitė