Lietuvos beisbolo čempionato pusfinaliai

Rugsėjo 9 dieną pasibaigė Lietuvos beisbolo čempionato pusfinaliai. Utenos „Titanai“ susitiko su Kauno „Lituanica Žalia“, o BK Vilnius su Kauno „Lituanica Balta“ komanda.
Utenos „Titanai“ serijoje iki dviejų pergalių lengvai užsitikrino vietą čempionato finale, nugalėdami Kauno „Lituanica Žalia“ komandą rezultatais 19:3 ir 20:5.
Rungtynėse tarp BK Vilniaus ir Kauno „Lituanica Balta“ komandų vyko įtempta kova. Pirmas rungtynes laimėjo kauniečiai rezultatu 9:3. Per šias rungtynes mušime pasižymėjo Kauno komandos žaidėjas Donatas Maciulevičius, pirmame kėlinyje atmušęs Grand Slam (atmušimas už tvoros bei pelnyti 4 taškai komandai), tai buvo pirmasis toks atmušimas jo karjeroje. Antrosiose pusfinalio rungtynėse vilniečiai nepasidavė ir parodė savo atkaklumą pergale 6:3. Būtina pabrėžti, kad per šias rungtynes abi komandos turėjo po Homerun atmušimą, kuriuos atmušė Tomas Jankoitis (BKV) bei Andrius Jr. Stravinskas (BAL). Po vilniečių pergalės buvo žaidžiamos trečiosios pusfinalio rungtynės, buvo tikra dvikova, abi komandos atidavė savo paskutines jėgas ir žaidė viena prieš kitą taškas į tašką. Šį kartą fortūna buvo Kauno „Lituanica Balta“ komandos pusėjo ir rezultatu 6:5 užsitikrino vietą čempionato finale, kuris bus žaidžiamas rugsėjo 12-13 dienomis. Tomis pačiomis dienomis BK Vilnius ir Kauno „Lituanica Žalia“ komandos žais dėl trečios vietos.