Lietuvos beisbolo čempionato lyderių kovos

Lietuvos beisbolo čempionate įvyko pirmaujančių komandų  Utenos Titanų ir BK Vilnius iki šiol dar nepatyrusių pralaimėjimų, rungtynės. Pirmasis Utenos Titanų pralaimėjimas šiame sezone – nutrūko keturių iš eilės pergalių serija. Utenos Titanai susitiko su BK Vilnius komanda. Jau pirmame kėlinyje uteniškiai padarė keletą klaidų ir paleido varžovus į priekį rezultatu 4:0. O puolime uteniškiams nesisekė rinkti taškų, vis pritrūkdavo dar vieno sėkmingo atmušimo. Tuo tarpu vilniečiai išnaudojo savo šansus ir po penkto puolimo pirmavo rezultatu 7:1. Tačiau tuomet atsigavo ir uteniškiai. Gerai sužaidę du puolimus rezultatą sušvelnino iki 7:6, bet deja per paskutinį kėlinį nepavyko atsinešti taškų, tad buvo patirtas pirmasis sezono pralaimėjimas.

Antrosios rungtynės taip pat buvo atkaklios. Po pirmo kėlinio abi komandos pelnė po tašką. Trečiam kėlinyje išnaudodami vilniečių klaidas, uteniškiai pelnė tris taškus ir išsiveržė į priekį rezultatu 4:1. Vilniečiams dar pavyko sušvelninti rezultatą iki 4:2, tačiau penktame kėlinyje uteniškiai pelnė dar vieną tašką ir tuomet įvyko epizodas kai vilniečių gaudytojas bandydamas paliesti su kamuoliuku Utenos komandos žaidėją, šį pastūmė. Daug aistrų sukėlusiam epizode, pasitarę teisėjai, tai traktavo kaip legalų bandymą padaryti out. Uteniškiams pavyksta išsaugoti pranašumą ir rungtynės laimėtos 5:2. Po šių rungtynių abi komandos turi 5 pergales ir vieną pralaimėjimą.

Nuotraukų autorės: Rasa Šilobritaitė ir Sigita Maciulevičienė