LČ U15 rungtynės

Lietuvoje įsibėgėjo beisbolo sezonas. Šiandien Kaune buvo sužaistos Lietuvos beisbolo čempionato U15 amžiaus grupės rungtynės tarp Kauno SM Gajos ir Radviliškio Bėgių komandos.
Kauniečiai labai gerai startavo ir savo rankose turėjo pergalę, tačiau paskutiniame kėlinuke leido varžovams pelnyti taškų, kurie jiems padėjo persverti rezultatą savo naudai. Tik vienas taškas nulėmė šios dienos rungtynių baigtį.
Rezultatas 13 : 14 (Radviliškio Bėgių komandos naudai)
Treneris D. Maciulevičius po rungtynių sakė: “Pradžia buvo labai gera, bet dėl padarytų klaidų, pralošėme laimėtas rungtynes.”
Kauno komandoje išsiskyrė metikas Merūnas Skorupskas, po du hitus pelnę Arnas Lincevičius ir Mario Todorov.
Radviliškio komandoje puikiai pasirodė Laisvūnė Paskočimaitė, kuri ne tik atliko puikų vaidmenį metiko pozicijoje, bet taip pat pelnė hitą. Šauniai po vieną hitą pelnė Žygimantas Senuta, Laurynas Miknevičius, Goda Utakytė.

Gegužės 1 dieną, sėkmingai įvyko Lietuvos čempionato varžybos Vilniuje, Jomanto parke. Susitiko BK Vilnius ir Utenos Taranai. Pirmosios varžybos vyko atkakliai. Vilniečiai atmušė daugiau hitų ir padarė mažiau klaidų todėl ir rezultatas 4:0, jų naudai. Taranų komandoje gynyboje solidžiai žaidė metikas Dalius Neliupšis, o puolime Tomas Juškėnas. BK Vilnius komandoje gynyboje gerai sužaidė metikas Maksim Burdzin, neleidęs varžovams pelnyti taškų, o puolime 2 hitus atmušė Evaldas Remeika.

Antrose varžybose vilniečių pranašumas buvo ryškesnis. Pasižymėjo mušėjai: Evaldas Remeika ir Evaldas Žarkaitis atmušę po 2 hitus. Gynyboje vilniečiai padarė net 5 klaidas, tačiau geras metiko Gyčio Morkūno žaidimas padėjo pergalės pamatus. Uteniškių komandoje šį syk metikams nesisekė, o puolime pasižymėjo Dalius Neliupšis ir Edvinas Žvirblis.

Utenos Titanai iškovojo dvi pergales prieš Vilniaus beisbolo akademijos auklėtinius. Pirmoji pergalė pasiekta lengvai. Jau rungtynių pradžioje uteniškiai pabėgo į priekį ir visą laiką kontroliavo žaidimą. Iškovota pergalė rezultatu 11:1. Atsipalaidavę uteniškiai vos neprisižaidė per antras rungtynes. Iki rungtynių vidurio uteniškiai buvo priekyje 5:2, bet tada sėkmingais atmušimais vilniečiai pelno 5 taškus, ir įsiveržia į priekį 7:5. Rungtynių gale vilniečiai neatlaikė uteniškių puolimo ir paleido pergalę iš savo rankų. Utenos Titanai laimėjo 11:8.
Laukia įdomus kitas savaitgalis, Utenos Titanai susitiks su BK Vilnius komanda, abi komandos Lietuvos beisbolo čempionate dar nėra pralaimėjusios.

Nuotraukų, apžvalgos autorė: Sigita Maciulevičienė