Labai karštas savaitgalis nebuvo sėkmingas Utenos “Titanų” komandai. Šeštadienį uteniškiai keliavo į Kauną. Prasidėjus žaidimui jau nuo pirmo kėlinio uteniškiai skaudžiai klydo gynyboje. Jau po pirmojo kėlinio “Titanai” atsilikinėjo 3:0. “Titanai” ir toliau klydo gynyboje, dar prisidėjo kauniečių sėkmingi atmušimai ir rezultatas išaugo iki 8:1. Varžybos baigėsi 11:3 Kauno “Lituanica” naudai. Šiose rungtynėse uteniškiai suklydo gynyboje net 13 kartų.

Sekmadienio varžybos pirmą kartą šiame sezone vyko Utenoje. Pas uteniškius atvyko čempionato favoritai Minsko “Minsk” komanda. Varžybų pradžia nieko blogo nežadėjo, pirmajame kėlinyje pelnyti taškų niekam nepavyko. Antrajame kėlinyje Minsko žaidėjas Ilya Dziamchuk atmušė dviejų taškų HR (Home Run). Minskas ir toliau gerai žaidė puolime ir po truputį didino rezultatą. Uteniškiams šiose varžybose pavyko išvengti klaidų gynyboje, bet puolime nesisekė gerai atmušti kamuoliuko. Puikiai gynyboje žaidę minskiečiai neleido suabejoti jų pergale. Varžybos baigėsi 11:3 Minsko naudai.