Jomanto parke susitiko dvi stipriausios šių metų beisbolo komandos BK „Vilnius” ir Kauno „Lituanica” – pirmosios finalo rungtynės

Vilniuje, Jomanto parke, susitiko Kauno „Lituanica” ir Beisbolo klubas „Vilnius”. Startinis BK „Vilnius” metikas Lukas Morkūnas susitvarkė su pirminiu jauduliu ir išvedė tris Kauno komandos atmušėjus iš žaidimo. Kauniečių startinis metikas Aivaras Jacyna, kuriam išties gerai sekėsi pusfinalio susitikimuose prieš Utenos „Titanus”, jau pirmame kėlinyje praleido 4 taškus.

Antrame kėlinyje nei viena komanda nepelnė taškų. Trečiame kėlinyje po vilniečių klaidų, Kauno komanda pelnė du taškus. BK „Vilnius” atsakė net 5 taškais ir po jų kauniečių metikas aikštelėje buvo keičiamas.

Rungtynių grožį ir įtampą sutrukdė lietus, dėl šios priežasties žaidimas tapo dar sunkesnis.
Kauniečiai pasivijo rezultatu 7:9 ir dar po keletos akimirkų rezultatu 9:13, tačiau nepajėgė persverti rezultato savo naudai ir BK „Vilniui” dar pelnius 5 taškus, rungtynės baigiasi 8-tame kėlinyje dėl 10 taškų persvaros, rezultatu 19:9 BK „Vilnius” naudai ir serija: 1:0. Rungtynės rytoj keliasi į Kauną.