Jaunųjų beisbolininkų susitikimas Kaune

Gegužės 18 dieną praūžė dar vienos Lietuvos beisbolo čempionato (U12 amžiaus grupės) varžybos. Kauno „SM Gajos“ jaunieji beisbolininkai priėmė svečius iš sostinės BK „Vilnius“. Oras buvo permainingas, nenuspėjamas, bet žaidėjams tai nesutrukdė mėgautis žaidimu.

Pirmąsias rungtynes rezultatu 15 : 5 laimėjo kauniečiai. Jaunimas pradėjo entuziastingai, atsilaikė gynyboje ir puolime, palaikė vienas kitą, buvo nusiteikę ir turėjo noro kovoti su varžovu, tad buvo pasiekta pergalė. Vilniečių komandoje žaidėjai bandė atsilaikyti, tačiau padarytos klaidos, nulėmė rungtynių baigtį.

Antrosiose rungtynėse buvo galima tikėtis atkaklios kovos, bet savo ryžtą parodę kauniečiai vėl šventė pergalę rezultatu 16 : 9. Pirmame kėlinyje vilniečiai bandė suvaržyti varžovų puolimą, o atakuodami pirmavo net trimis taškais. „SM Gajos“ beisbolininkai nenuleido rankų, jie kiekviename kėlinyje pelnė taškų ir jau pirmavo aštuonių taškų persvara. BK „Vilnius“ bandė sušvelninti skirtumą, tačiau to nepakako ir kauniečiai šventė antrąja pergalę šios dienos rungtynėse.

Metikų pozicijoje vilniečių gretose išsiskyrė: Gerda Vikulovaitė ir Vismantas Vailionis, rezultatyvumu: Ugnė Gaižauskaitė, Meda Sėmėnė, Vainius Siaučiūnas, Jonas Martinonis.

Kauno „SM Gaja“ gretose išsiskyrė: gaudytoja Vanesa Rinkevičiūtė, metiko pozicijoje pasižymėjo: Tadas Žebuolis, Majus Jokubauskas. Rezultatyviai žaidė Rokas Bytautas, Domantas Kučinskas, Mykolas Chositasvili, Jokūbas Šulskis.

Dėkojame visiems sirgaliams, kurie atvyko palaikyti jaunųjų beisbolininkų. Jūsų sukurta atmosfera tikrai prisidėjo prie pergalių.

Nuotraukų autorė: Sigita Maciulevičienė