Įspūdingi Utenos ir Kauno beisbolo komandų susitikimai

Šeštadienį svečius iš Utenos priėmusi Kauno SM „Gaja-Lituanica“ (0-6) du sykius turėjo pripažinti varžovų pranašumą – praėjusių metų čempionai „Titanai“ (7-1) kauniečius pranoko rezultatais: 19:0 ir 12:4.
Pirmosiose rungtynėse „Titanai“ iškart suskubo į priekį ir jau per pirmuosius du kėlinius atsinešė net 6 taškus. Viena pagrindinių priežasčių, nulėmusi kauniečių pralaimėjimą – nemenkas klaidų skaičius, dėl kurių varžovai turėjo sukti ratus aplink bazes.
Šiame mače „Titanų“ gretose išsiskyrė Arūnas Trainys, atmušęs 3 hitus. Tuo metu SM „Gaja-Lituanica“ ekipoje po hitą atmušė Marijus Dargis, Paulius Lenkauskas ir Ervinas Rimkevičius.
Antrajame susitikime SM „Gaja-Lituanica“ pirmavo tris kėlinius, tačiau ketvirtajame kėlinyje varžovus praleido į priekį ir daugiau „Titanų“ nebepavijo.
Pergalę nuskynusioje „Titanų“ ekipoje geriausiai atrodė Eimantas Žičkus, pasižymėjęs 2 hitais. Tokį patį hitų skaičių, tačiau jau kauniečių gretose užfiksavo Ignas Pauliukevičius.

Sekmadienį Utenoje susitiko Utenos „Taranai“ ir Kauno „Lituanica“. Rungtynėse netruko gražių epizodų abiejų komandų pusėje.

Varžovai iš Kauno tiksliais atmušimais itin sparčiai rinko taškus. Uteniškių puolimas taip pat nesnaudė, komanda pelnė 6 taškus. Tačiau 6 taškų pergalei neužteko, kauniečiai pelnė net 11 taškų.

Antrose rungtynėse Utenos „Taranai“ klydo pirmame kėlinyje: praleisti taškai, klaidos, nulėmė antrųjų rungtynių rezultatą: 0:10, Kauno „Lituanica“ naudai.

Nuotraukų autoriai: Rasa Šilobritaitė, Domas Kamandulis, Elita Barkanovaitė ir Sigita Maciulevičienė

*Prie nuotraukų pavadinimų pateiktos ir autorių vardai/pavardės.