2018 metų kovo 24 dieną Radviliškio Gražinos mokyklos sporto salėje po Lietuvos 10-mečių (gimusių 2007 ir jaunesnių) vaikų beisbolo žiemos čempionato Finalinio Turo paaiškėjo stipriausieji Lietuvos beisbolininkai. Ir jais pirmą kartą tapo Radviliškio beisbolo ir softbolo klubo sportininkai. Visą sezoną rungtyniavę be pralaimėjimų, jie šiandien patvirtino, kad yra tikrai patys stipriausi.

Pusfinalyje, kuris buvo žaidžiamas iki 2 pergalių, lengvai nugalėti bendraamžiai iš BK “Vilnius” klubo (27:2 ir 36:2).

Kitame pusfinalyje Kauno SM “Tauras” susitiko su Vilniaus SM “Tauras” sportininkais. Sezono metu, per 3 eilinius turus kauniečiams nepavykdavo įveikti vilniečių, tačiau ne šįkart. Surinkusi stipriausią sudėtį ir pasistiprinusi naujais žaidėjais Kauno komanda atrodė žymiai stipresnė nei buvo seniau ir įveikė vilniečius abiejose rungtynėse 16:14 ir 11:8.

Mažąjame finale dėl trečiosios vietos susitiko abi Vilniaus komandos. Nekėlė abejonių, kad reprezentacinė SM “Tauras” nugalės BK “Vilnius” komandą, sudarytą iš jaunų žaidėjų, prisijungusių prie klubo tik prieš 3-4 mėnesius. Taip ir įvyko. Vilniaus SM “Tauras” vaikai pasipuošė Lietuvos žiemos beisbolo čempionato bronzos medaliais.

Superfinale susitiko pralaimėjimų iki šiol nepatyrę radviliškiečiai ir buvę treti čempionato rikiuotėje SM “Tauras” iš Kauno. Kad išsiaiškinti nugalėtoją prireikė net trijų rungtynių. Pirmosiose nesunkiai 14:2 laimėjo mūsiškiai. Antrosiose ir kauniečius, ir radviliškiečius atrodė, kad kažkas pakeitė – kauniečiai ėmė puikiai mušti į salės tolimuosius kampus, o radviliškiečiai atrodė kaip žaisliukai su besibaigiančiomis baterijomis. Po atkaklios kovos kauniečiai laimėjo šias rungtynes 10:8 ir nutraukė 11 iš eilės radviliškiečių laimėtų rungtynių seriją. Kauniečius įkvėpė jų stiprybė ir ją lydėjusi sėkmė ir trečiose rungtynėse radviliškiečiai, nors ir sunkiai, bet visdėlto įveikė pasitikėjimą savimi įgavusius kauniečius rezultatu 8:4 ir pirmąkart per Radviliškio beisbolo klubo istoriją tapo Lietuvos čempionais. Sveikiname vaikus su aukso medaliais ir čempionų titulu!

Iškarto po rungtynių komandos buvo apdovanotos taurėmis, o jų žaidėjai medaliais ir individualiais prizais.

Radviliškio beisbolo klubo gretose žaidė ir Lietuvos čempionais tapo:

Tadas Mikšta (7 m. Kudirkos progimnazija), Matas Kalaima (8 m. Vaižganto progimnazija), Goda Utakytė (9 m. Vaižganto progimnazija), Titas Vismantas (10 m. Vaižganto progimnazija), Kernius Švėgžda (10 m. Kudirkos progimnazija), Eligijus Miciuta (10 m. Vaižganto progimnazija), Nojus Stanislauskas (10 m. Vaižganto progimnazija), Žygimantas Senuta (10 m. Vaižganto progimnazija), Emilė Jankūnaitė (11 m. Vaižganto progimnazija), Laisvūnė Paskočimaitė (11 m. Gražinos pagrindinė mokykla).

Finalinio turo geriausi Radviliškio komandos žaidėjai:

Geriausias gynėjas – Matas Kalaima

Geriausias mušėjas – Žygimantas Senuta

MVP Naudingiausias žaidėjas – Eligijus Miciuta