Vakar, sekmadienį, Finaliniame Ture buvo užbaigtas žiemos sezono atviras Lietuvos 12-mečių vaikų beisbolo čempionatas. Radviliškio Arenoje susitiko 4 stipriausios čempionato komandos. Po keturių eilinių žiemos čempionato turų čempionato lyderiai Kauno, antri Minsko, treti Vilniaus ir ketvirti rikiuotėje likę Radviliškio jaunieji beisbolininkai. Nemažai daliai Kauno, Vilniaus ir Radviliškio vaikų tai buvo jau trečiasis finalas per paskutinias 4 dienas. Ketvirtadienį, prieš tris dienas Kaune įvyko Lietuvos Moksleivių Tarpklasinio Lietuvos čempionato Superfinalas, kuriame čempionais tapo Radviliškio Vaižganto progimnazijos 4 C klasė, kurioje žaidžia ir mūsų klubo žaidėjai Eligijus Miciuta, Titas Vismantas ir Emilė Jankūnaitė. Šeštadienį Radviliškyje Gražinos mokykloje įvyko 10-mečių vaikų Žiemos čempionato Superfinalas, kuriame nugalėjo Radviliškio jaunieji beisbolininkai ir štai šiame U12 superfinale tie patys žaidėjai vėl kovojo dėl medalių. Radviliškio komandą, žaidusią ta pačia sudėtimi, kaip ir 10-mečių čempionate, papildė tik 12-metė Goda Motekaitytė. Ir Vilniaus ir Kauno komandose žaidė po 5 vyresnius vaikus. Gal todėl, kad jaunesni, o gal atsiliepė nuovargis, tačiau mūsų komandos žaidėjams neužteko jėgų pasipriešinti nei viename mače. Pusfinalyje pralaimėta Kaunui 1:3 ir 0:14, o mažąjame finale dėl 3-os vietos Minskui 6:8 ir 0:8.

Minsko vaikai savo ruožtu pusfinalyje po atkaklios kovos nusileido Vilniui ir tam prireikė net 3 rungtynių (7:4, 0:4, 4:8).

Superfinalas buvo vertas savo pavadinimo. Intriga aikštelėje užvirė nuo pat pirmojo kėllinuko. Pirmąsias rungtynes Vilniaus vaikai išplėšė tik po pratęsimo 9:7. Antrosiose Kauno vaikai jau pasibaigus laikui užbaiginėdami savo teisę į puolimą pelnė du lemiamus taškus ir išplėšė pergalę 4:3. Paskutinėse rungtynėse kauniečiai pirmąjame kėlinuke pelnė tašką. Vilniaus vaikai antrąjame kėlinuke pelnė 2 taškus. Rungtynės vyko labai apylygiai, kol ketvirtąjame Kauno vaikams nusišypsojo sėkmė – po stiprių atmušimų ir pasimetusių vilniečių klaidų kauniečiai pelno 5 taškus ir siunčia vilniečius į psichologinį nokautą, nes laikas jau visai prie pabaigos. Paskutiniam kėlilniu prasidėjus VIlniaus komanda vistik neblogai muša ir pelno vieną tašką, bet daugiau jiems neleidžia padaryti Kauno vaikų gynyba. Paskutinis Domo Pauliukevičiaus pagautas iš oro Out’as padaro kauniečius 2018 m Lietuvos Žiemos vaikų beisbolo čempionais! Nuoširdūs sveikinimai visiems vaikams už jų gražų žaidimą!

Komandų prizininkių žaidėjai buvo apdovanoti medaliais ir taurėmis.

Individualiais prizais buvo apdovanoti ir geriausi Finalinio turo komandų žaidėjai.