Beisbolo klubas Vilnius ir Kauno Lituanica Žalia pasidalino po pergalę

Šeštadienį, birželio 20 dieną, Kaune  vyko Lietuvos beisbolo čempionato varžybos  tarp Kauno Lituanicos Žalia ir BK Vilnius komandų.
Pirmose varžybose stipresni buvo vilniečiai. Rezultatas 6:5 rodo atkaklią kovą. Statistiniai  komandų rodikliai panašūs, tik Vilniaus komandą paliko žymiai didesnį skaičių bėgikų bazėse 14 prieš 5. Kauno komandoje HR atmušė Andrius Stravinskas jaunesnysis ir Donatas Maciulevičius. Vilniečių komandoje Vilius Paikovas atmušė du hitus. Vilniaus komandoje startinis metikas Maksim Burdzin beveik pilnai atliko savo darbą mėtydamas 6,2 kėlinio, o užbaigė rungtynes Gytis Morkūnas. Kauno komandoje startiniu metiku buvo Andrius Stravinskas jaunesnysis. Andrius paskutinį pusmetį praleido JAV ir jo pažanga stipriai matoma. Geras greitis, pakankamai gera metimo mechanika ir tik galbūt dar per maža patirtis neleido jam iškovoti pergalės.
Antros rungtynės vyko vangiai. Tam įtakos turėjo karštis ir nuovargis po pirmųjų rungtynių. Rungtynių komandų statistika labai panaši, tik vėl kauniečiai paliko mažiau bėgikų bazėse 11 prieš 17, ir geriau išnaudojo varžovų klaidas. Verta pažymėti Kauno komandos metiką Ugnių Navicką, kuris mėtė visus 7 kėlinius ir leido atmušti varžovams tik 4 hitus. Atmušant kamuoliuką reikia išskirti  Vilniaus komandos žaidėją Tomą Jankoitį (du hitai ) ir Kauno komandos žaidėja penkiolikmetį Nerijų Kelmelį po kurio atmušimo buvo pelnyti du taškai.