Paskutinės vasaros dienos pavakarę Mažeikių Senamiesčio parke vyko jau tradicija tampantis renginys „Mažeikių miesto piknikas 2019“, subūręs moksleivius, jaunas šeimas su vaikais ir senjorus. Netrūko įvairiausių veiklų ir pramogų, nes šventėje dalyvavo daug nevyriausybinių organizacijų, sporto klubų, meno burelių ir kitų.

Mažeikių piknike dalyvavo ir beisbolo klubas „Mažeikių lokiai“. Buvome maloniai nustebinti kiek daug žmonių domisi mūsų klubo veikla. Vos vienerius metus gyvuojantis klubas jau yra labai gerai žinomas mieste. Žmonės girdėjo apie mus, todėl atėję į pikniką būtinai norėjo susipažinti su beisbolininkais ir išbandyti siūlomas atrakcijas: atmušti iš patrankos paleistą kamuoliuką, pasimatuoti savo metimo greiti, pabandyti su pirštine sugauti išmestą kamuoliuką bei apžiūrėti mūsų turimą amuniciją. Veiksmo tikrai netrūko ir iki pat sutemų prie kamuoliuko atmušimo patrankos stovėjo eilė norinčių su lazda pataikyti į atskriejantį kamuoliuką.

Kadangi, turėjome svečių iš Radviliškio, o ir renginys vadinosi miesto piknikas, todėl kepėme dešreles ir gaminome hot-dogus. Vyravo puiki, šilta, draugiška atmosfera su daug šypsenų ir gerų emocijų, su daug kalbų apie beisbolą ir jo perspektyvas mūsų mieste. Nemažai tėvelių su mažais vaikais klausinėjo ar galima atvesti mažuosius į beisbolo užsiėmimus, kada ir kur. Deja, kol kas „Mažeikių lokiai“ gyvena be trenerio, todėl neturėdami specialisto, negalime priimti mažesnių vaikų į klubą. Esame labai dėkingi Radviliškio beisbolo ir softbolo klubo „Bėgiai“ treneriui Romanui Paskočimui už jo vizitus pas mus į Mažeikius. Su jo pagalba mūsų vyresnieji vaikinai ir merginos ruošiasi varžyboms bei tobulina žaidimo technikas. Trenerio vedami užsėmimai padeda mūsų jaunuoliams dar geriau pažinti šį įdomų sporta ir palaiko svajonę ne tik išlaikyti beisbolą gyvą Mažeikiuose, bet ir ateityje stiprinti klubo veiklą, ir kada nors turėti savo trenerį, pirmąjį beisbolo trenerį Mažeikiuose… Po tokios gražios dienos, džiaugiamės į mūsų gretas prisijungusiais jaunais žmonėmis, kurie sakė būtinai ateis į klubo organizuojamas treniruotes ir tikimės ilgų klubo gyvavimo metų.

Parengė Povilas Tamulis, beisbolas klubas „Mažeikių lokiai“ .