BC VĖTRA TRIUMFUOJA ANTROJE PAGAL PAJĖGUMĄ BRITANIJOS BEISBOLO LYGOJE

Savaitgalį [12.09.21] pasibaigusiame Didžiosios Britanijos antrojo diviziono čepionate nugalėtojų taurę į viršų kėlė Lietuvių emigrantų suburtos beisbolo komandos Vėtra žaidėjai finale nugalėję London Essex Arrows komandą rezultatu 12:9

Finalinių varžybų intriga buvo išlaikyta iki pačio galo, o Vėtros komada iki pat aštunto kėlinio buvo besivejančiūjų vaidmenyje [6:9], tačiau tikėdami savimi ir nenorėdami nuvilti savo fanų devintąjame kėlinyje sugebejo spurtuoti rezultatu 6:0 ir iškovojo čempionų titulą.

Vėtros komandoje metiko pozicijoje puikai su užduotimi tvarkėsi Giedrius Janulevičius ir Deivydas Trinkūnas, o vienu iš gražiausių varžybų momentu tapo Aurimo Steponėno atmuštas trijų taškų vertės inside-the-park homerun devintąjame kėlinyje.

Finalinio ketverto naudingiausiu žaidėju išrintas Giedrius Janulevičius.

Dieną prieš tai, pusfinalio ryngtynėse Vėtros komanda susitiko su Bournemouth Bears komanda ir užtikrintu rezultatu 11:1 po 7 kėlinių tvirtai žengė į finalą.

Pusfinalio rungtynėse Vėtros komanda gynyboje nesuklydo nei vieno karto, o metiko pozicijoje visus 7 kėlinius tiosiog nuostabiai su savo užduotimis tvarkėsi Viktoras Ratkevičius.

Įdomus faktas, kad reguliarąjame sezone Vėtros komanda su Bournemouth Bears buvo susitikusios aštuonis kartus, iš kurių šešius kartus teko pripažinti varžovų pranašumą.

Iš viso šiame čempionate Vėtros komanda sužaidė 25 rungtynes ir iškovojo 17 pergalių.