2022 metų Lietuvos beisbolo čempionato finalinė rungtynių serija

Rugsėjo 24 dieną prasidėjo 2022 m. LČ finalinė rungtynių serija tarp Utenos “Titanai” ir BK “Vilnius” komandų.
Finalinėje serijoje komandos žaidžia iki trijų pergalių.
Pirmosios rungtynės vyko Vilniuje ir pasibaigė rezultatu 13:1 BK “Vilnius” komandos naudai. Reikėtų paminėti įspūdingą Adomo Aleksandravičiaus (BKV) kamuolio išmušimą už tvoros ir pelnytus 4 taškus komandai. Šis pramušimas yra labai retas ir vadinamas “Grand Slam”. Ant metiko kalniuko puikiai susitvarkė Marius Balandis, kuris priešininkams per septynis kėlinius leido pelnyti tik vieną tašką.
Antrosios finalo rungtynės vyko Utenoje ir šį kartą rungtynės vyko įtamptai. Pirmame kėlinyje “Vilnius” pelnė du taškus, tačiau ketvirtame kėlinyje “Titanai” išsiveržė į priekį 3:2 ir netrukus “Vilnius” išlygino rezultatą. Komandos varžėsi tolygiai ir neleido viena kitai pelnyti taškų iki pat rungtynių pabaigos. Tik paskutiniame kėlinyje “Vilniui” pavyko parnešti du taškus ir užsitikrinti antrąją finalinės serijos pergalę rezultatu 5:3.
Utenos “Titanai” komandoje tris sėkmingus pramušimus pelnė Eimantas Žičkus ir taip pat sėkmingai pasirodė ant metimo kalniuko net 8 rungtynių kėlinius! BK “Vilnius” komandoje po tris sėkmingus pramušimus pelnė Dovydas Neverauskas ir Napalis Grigas. Puikiai ant metimo kalniuko susitvarkė Gytis Morkūnas, neleidęs priešininkų komandai atsinešti nei vieno taško.

Trečiosios rungtynės vyks spalio 1 d. 12. val. Utenoje, Rašės hipodrome.

Nuotraukų autorius: Vytautas Abečiūnas